Kniha návštěv - napište nám, jak se vám na chatě líbilo!

Datum: 05.01.2023

Vložil: Nováková, Fojtách, Horákovi a Happy

Titulek: Vánoce 2022

Dobrý deň pani Váchová, chceme Vám poďakovať za možnosť stráviť jedny z najkrajších Vianoc na Vašej útulnej chate! Až na pár drobných ľahko opraviteľných detailov bolo všetko nad naše očakávania a určite Vás odporučíme ďalej. Najviac oceňujeme bezproblémovú komunikáciu s Vami, čistotu, saunu, ticho, kľud a úžasnú prírodu v okolí. Radi prídeme znova aj niekedy v lete. Prajeme Vám všetko dobré!

Nováková, Fojtách, Horákovi a Happy

Datum: 05.01.2023

Vložil: Chata Buk

Titulek: Re: Vánoce 2022

Jak jsme si psali do mailu, děkujeme za krásnou recenzi a co se týká těch pár detailů - v roce 2024 proběhne v prvním pololetí velká rekonstrukce. Kromě určité přestavby plánujeme chatu vybavit ještě komfortněji a moderněji, aby se vám u nás stále líbilo a cítili jste se zde dobře :) Děkujeme za strpení.

Datum: 28.07.2022

Vložil: Pavel-(kalinová)

Titulek: Super dovolená

Zdravím všechny co chtějí navštívit chatu buk. Za roky co jezdím po česku jsem neměl lepší dovolenou než zde. Psal bych asi moc dlouhý recenze ale určitě se vyplatí sem zajet a prožít ten klid a nádhernou Šumavu . Všem doporučuji.

Datum: 04.08.2022

Vložil: Chata Buk

Titulek: Re: Super dovolená

Moc děkujeme za krásná slova! :) Je pro nás opravdová radost, když si u nás rodinnou dovolenou užijete! Budeme se těšit zase příště :)

Datum: 27.07.2020

Vložil: Josef Ondráček

Titulek: Letní rodinná dovolená

Krásné a klidné místo uprostřed lesů a přitom cca 6 minut jízdy autem do Vimperku a též blízko na zajímavé místa Šumavy Doporučujeme všem věkovým skupinám, moc se nám tu líbilo.

Datum: 25.08.2020

Vložil: Chata Buk

Titulek: Re: Letní rodinná dovolená

Moc děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že se vám u nás líbilo a budeme se těšit zase na viděnou! :)

LV

Datum: 13.03.2018

Vložil: Bednár

Titulek: podzim 2017

Paní Váchová, chtěl jsem Vám za všechny poděkovat--- za moc příjemné a parádní ubytování..Chatu máte opravdu skvěle zařízenou. Všem se líbilo a je dost možné,že příští rok bychom si víkend zopakovali..Počasí nám moc nepřálo,ale přesto jsme si to užili..Na saunu se nedostalo,ale třeba příště..
V neděli byly trochu obavy z onoho větru,když se kolem stromy klaněly,ale dobrý.Mimochodem slečna Oušková je fajn-milá..
Ať se Vám daří paní-slečno Váchová a buďte zdráva..Díky za vše a nashledanou.
P.S._ještě pošlu v týdnu nějaké to foto..

Datum: 13.03.2018

Vložil: Chata Buk

Titulek: Re: podzim 2017

dovolila jsem si zveřejnit z mailu, protože to byla hrozně fajn a milá zpráva :) a fotky, ty najdete v odkazu Naši hosté.
Zrovna jste si teda vybrali největrnější víkend 2017, ale jsem ráda, že na chatě byl celkem klid.
Těšíme se na vás příště! :)

Datum: 25.08.2015

Vložil: Marie Spurná

Titulek: Moc děkujeme

Dobrý den, paní Váchová, Rádi bychom Vám poděkovali za krásnou dovolenou, kterou jsme na chatě Buk v minulém týdnu prožili. Chata byla krásně uklizená a připravená na náš pobyt. Celá rodina si to užila. Moc se nám u Vás líbilo. Srdečně zdravím. Spurná s rodinou.

Datum: 31.08.2015

Vložil: Lucie Váchová

Titulek: Re: Moc děkujeme

Dobrý den paní Spurná, moc děkuju za Váš příspěvek do knihy návštěv! :) máme obrovskou radost, že se Vám u nás líbilo, snažili jsme se, co to šlo :) a na příští rok připravujeme pár dalších zlepšení, aby se u nás hosté měli co nejlépe :) Jestli máte nějaké fotky, budu moc ráda, dám jen na facebook i sem - vždycky nás moc potěší! mějte se krásně a třeba příště na shledanou :)

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek