Kniha návštěv - napište nám, jak se vám na chatě líbilo!

Datum: 27.07.2020

Vložil: Josef Ondráček

Titulek: Letní rodinná dovolená

Krásné a klidné místo uprostřed lesů a přitom cca 6 minut jízdy autem do Vimperku a též blízko na zajímavé místa Šumavy Doporučujeme všem věkovým skupinám, moc se nám tu líbilo.

Datum: 25.08.2020

Vložil: Chata Buk

Titulek: Re: Letní rodinná dovolená

Moc děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že se vám u nás líbilo a budeme se těšit zase na viděnou! :)

LV

Datum: 13.03.2018

Vložil: Bednár

Titulek: podzim 2017

Paní Váchová, chtěl jsem Vám za všechny poděkovat--- za moc příjemné a parádní ubytování..Chatu máte opravdu skvěle zařízenou. Všem se líbilo a je dost možné,že příští rok bychom si víkend zopakovali..Počasí nám moc nepřálo,ale přesto jsme si to užili..Na saunu se nedostalo,ale třeba příště..
V neděli byly trochu obavy z onoho větru,když se kolem stromy klaněly,ale dobrý.Mimochodem slečna Oušková je fajn-milá..
Ať se Vám daří paní-slečno Váchová a buďte zdráva..Díky za vše a nashledanou.
P.S._ještě pošlu v týdnu nějaké to foto..

Datum: 13.03.2018

Vložil: Chata Buk

Titulek: Re: podzim 2017

dovolila jsem si zveřejnit z mailu, protože to byla hrozně fajn a milá zpráva :) a fotky, ty najdete v odkazu Naši hosté.
Zrovna jste si teda vybrali největrnější víkend 2017, ale jsem ráda, že na chatě byl celkem klid.
Těšíme se na vás příště! :)

Datum: 25.08.2015

Vložil: Marie Spurná

Titulek: Moc děkujeme

Dobrý den, paní Váchová, Rádi bychom Vám poděkovali za krásnou dovolenou, kterou jsme na chatě Buk v minulém týdnu prožili. Chata byla krásně uklizená a připravená na náš pobyt. Celá rodina si to užila. Moc se nám u Vás líbilo. Srdečně zdravím. Spurná s rodinou.

Datum: 31.08.2015

Vložil: Lucie Váchová

Titulek: Re: Moc děkujeme

Dobrý den paní Spurná, moc děkuju za Váš příspěvek do knihy návštěv! :) máme obrovskou radost, že se Vám u nás líbilo, snažili jsme se, co to šlo :) a na příští rok připravujeme pár dalších zlepšení, aby se u nás hosté měli co nejlépe :) Jestli máte nějaké fotky, budu moc ráda, dám jen na facebook i sem - vždycky nás moc potěší! mějte se krásně a třeba příště na shledanou :)

Datum: 16.01.2014

Vložil: Klara Krcmarova

Titulek: Pohodove Vanoce

Byl to skvely napad stravit spolecne Vanoce s rodinou na chate Buk. Vsichni jsme si to moc uzili a misto vanocniho stresu zazili pohodu, klid a hlavne srandu.
Chata je skvele vybavena. Nic nam nechybelo.

Vsem Vam moc dekujeme a urcite se k Vam jeste vratime.

Datum: 21.01.2014

Vložil: Lucie Váchová

Titulek: Re: Pohodove Vanoce

Tak to jsem opravdu moc moc ráda Klárko! :) Bylo to poprvé, co byl u nás na chatě někdo přes Vánoce, takže to byla i pro nás premiéra, a o to víc jsme se snažili, aby se vám všem u nás líbilo :)

Posílám pozdravy do Austrálie a jestli máte nějaké společné fotky z chaty, moc ráda je dám sem na stránky :)

Mějte se moc a moc krásně!!!

L.

Datum: 24.12.2014

Vložil: Klara

Titulek: Re: Re: Pohodove Vanoce

Po roce koukam na vase stranky a vsimla jsem si odpovedi. Fotky poslu na mail. Cela rodina na lonske Vanoce porad vzpominame. Vsichni se ptali jestli nepojedeme zase na Chatu Buk. :)
Uzite si ty letosni!

Datum: 10.11.2012

Vložil: Martina Ratkovská

Titulek: Srpnová dovolená na Chatě Buk 2012

Dovolená v tomto místě byla okouzlující. Chata leží na krásném místě u lesa v naprostém soukromí, což nám všem velice vyhovovalo. Dospělí, babička s dědou i všichni děti, jsme si to moc užili.Navíc jsme si Šumavu velice zamilovali. Pokud budeme někdy v budoucnu plánovat dovolenou v této oblasti-pak to určitě bude na Vaší chatě. Ještě jednou děkujeme za možnost prožít báječnou dovolenou v úžasném prostředí.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek